Welcome, Guest. Please Login or Register
YaBB - Yet another Bulletin Board

Latest info can be found on the YaBB Chat and Support Community.

Page Index Toggle Pages: 1
Re: Topic de înjurături, scandal, bruiaj ...... (Read 1884 times)
craciunm15
God Member

I love YaBB 1G - SP1!

Re: Topic de înjurături, scandal, bruiaj ......
Dec 26th, 2013 at 8:54am

Nici nu ma asteptam la altceva. Dupa cum am si mentionat.

Ramane sa ne mai asteptam la gesturi de onoare din partea restului membrilor Consiliului general CNATDCU.
Va voi tine la curent.

Aveti mai jos un model prin care preopinentul "lupta" sa insanatoseasca atmosfera pe FAR:

Quote:
craciunm15 wrote on Jun 19th, 2013 at 2:10pm:
Asadar, foarte pe scurt, domnule Hurduc, care este prevederea legala care a modificat OMECTS 5644 in ceea ce priveste adoptarea standardelor minime de promovare?

Intotdeauna am apreciat enorm interogatoriile în stil Gestapo, mai ales atunci când nu ți se poate pune și lampa în ochi. Ce altceva mai dorește Înălțimea Voastră pe scurt ? Un mic, o bere ... un extraveral ?

"Si da-i si lupta, si lupta si da-i"

Nu va scarbesc lupii moralisti? Va puteti astepta la gesturi de onoare din partea lor?
Back to top
« Last Edit: Dec 26th, 2013 at 9:28am by craciunm15 »  

IP Logged

craciunm15
God Member

I love YaBB 1G - SP1!

Re: Topic de înjurături, scandal, bruiaj ......
Reply #1 - Dec 26th, 2013 at 3:11pm

Ce poatre d-l Hurduc:

Quote:
craciunm15 wrote on Jun 19th, 2013 at 2:10pm:
Asadar, foarte pe scurt, domnule Hurduc, care este prevederea legala care a modificat OMECTS 5644 in ceea ce priveste adoptarea standardelor minime de promovare?

Intotdeauna am apreciat enorm interogatoriile în stil Gestapo, mai ales atunci când nu ți se poate pune și lampa în ochi. Ce altceva mai dorește Înălțimea Voastră pe scurt ? Un mic, o bere ... un extraveral ?
Back to top

IP Logged

Page Index Toggle Pages: 1
(Moderators: AlexA, , Eugen Stamate)